Bay Forum
Adminler İle İletişime Geçmek İsteyenler;

anil_dr35@hotmail.com

west.queenspark@windowslive.com

HeLBoY.61@HotMaiL.com
Bay Forum
Adminler İle İletişime Geçmek İsteyenler;

anil_dr35@hotmail.com

west.queenspark@windowslive.com

HeLBoY.61@HotMaiL.com
Bay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bay Forum

Vazgeçilmez Forum!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

günlük

2 posters
YazarMesaj
Mayesta_sannari
Üye
Üye
Mayesta_sannari

günlük Empty
MesajKonu: günlük   günlük EmptyPtsi Tem. 26, 2010 7:29 pm

Günlük!

Her zaman günlük yazanlara imrenir,bir gün bende başlayacağımı düşünürdüm.En azından öldüğümde çocuklarıma kalcak bişeyler olsun isterim.Tabi sadece bu değil bugünlerde can sıkan şeylerin 3-5gün sonra ne kadar uyduruk şeyler olduğunu görmenin moralimi yükselteceğine inanıyorum.Burda bi ilk yapayım dedim sonrası gelicektir inş.Bugün okula gitmeye yarım saat kala kalktım 2sınawım olması nedeniyle şöle bi tekrar ettim(sadece birine çalıştım o ayrı konu) ve çıktım.Tam bisikleti açarken bizim arkadaşların motorla geçtiğini gördüm ve atladım tabi..Güne ballı başladık aslanım,şu sınawları da atlatırsak,24 izlicem zaten İlk sınawı(Dil Anl.) kazası belasız atlattık.Tenefüslerde yine gözlerim 0'nu arıyordu Ona bakmak bilem çok güsel yaaw.Yarın ne olcaksa olcak artık..Dananın kuyruğu kopacak anlicaağın…Öğle arasında mal mal omerta oynadım Fındıklı kahvede bitmiş of yaw .Geometriye hiç çalışmadım aslanım,C/P yapmayı düşündüm ve yaptm da Dil Anl.’dan 79u almışım kahretsin Okuldan gelince 24 izledim.6.sezonu da bitirdik way bee..Adamlar yapıyor harbiden Akşama kadar nette wakit geçirdim.Akşam yemeği yedikten soora arkadaşlarla buluştuk oturduk,sohbet ettik,güzel oluyor böle ara sıra.Eveet..Saat 11 cıwarı ve yine okul war be aslanım.Galiba bi yarım saat soora felan yatmam gerekiio

--------------------------------------------------------------------------------
Admin
Admin
Admin
Admin

günlük Empty
MesajKonu: Geri: günlük   günlük EmptyPtsi Tem. 26, 2010 7:34 pm

Konu Başlığını Düzgün Yaz!..
http://www.gencseen.tr.gg

günlük
1 sayfadaki 1 sayfası